Fairy Tail: Birth of Legends

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Значението на локацията на знака на гилдията!

    Antagonista
    Antagonista
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1230
    Join date : 25.09.2010

    Герой
    Гилдия:
    Възраст: 999
    Ранг: X

    Значението на локацията на знака на гилдията! Empty Значението на локацията на знака на гилдията!

    Писане by Antagonista Сря Мар 23, 2011 7:01 pm

    Както всички знаем, всеки член на гилдия може да избере мястото на, което да носи знака на гилдията си. Изключение прави свободната гилдия, но тази тема се отнася за всякакви знаци и татуси.

    Избора ви на местоположение за знака показва вашето чувство към гилдията и нейното място във вашият живот. Всяка част на тялото може да е дом на знака, но също така всяко място крие своето значение. В зависимост от избора ви, можете да бъдете маркирани съзнателно или подсъзнателно от гилдията си.

    Лява гърда: Вашето сърце се намира във гилдията ви, тя е вашето семейство и обичате всички в нея.

    Дясна Гърда: Гилдията е повод за гордост и героя изпитва голяма чест да е част от нея.

    Гръб: Гърба е символа на защита и здравина в човешката анатомия, герои които носят знаците си там са предимно решително защитници. Магове решени да защитават гилдията и членовете й, това са все силни хора, които искат да предпазят любимата си гилдия.

    Рамена: Героят възприема гилдията си за извор на сила, но също така може да означава, че силата му е част от гилдията.

    Врат и глава: Изобразява желанието на героя да се издигне в гилдията си или да покаже принадлежността си към съответната гилдия.

    Ръце: Хората, който слагат знака на гилдията си на дланта или опакото на ръката показват, че гилдията им е източник на пари и работа. Това са работливи хора, който изпитват гордост, че са членове на такава гилдия.

    Крака: Обикновенно маговете, които носят знака си на краката са приключенци и пътници, които пътуват надлъж и нашир, но домът им винаги е в гилдията.

    Корем: Носейки знака на гилдията си на корема, героят показва, че гилдията е просто второстепенна част от техният живот. Корема изобразява принадлежността на героят към гилдията, но не и активното му участие в нея.

    Други места: В зависимост от характера на героят знака на гилдията може да се намери на всяка част от тялото му. Естествено самото место може да има напълно различно значение за героят и индивидуалното му отношение към гилдията или да е подобно на предишните. Все пак красавица може да изпитва гордост от гилдията си, дори знака да се намира на дупето й....


    Надявам се темата да ви е била интересна и информативна! Коментирайте и споделете местоположението на знака ви или къде бихте го сложили...
    Хан Джи-Хи
    Хан Джи-Хи
    Елементалист
    Елементалист


    Брой мнения : 278
    Join date : 24.01.2011

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 15
    Ранг: Е

    Значението на локацията на знака на гилдията! Empty Re: Значението на локацията на знака на гилдията!

    Писане by Хан Джи-Хи Вто Апр 12, 2011 12:03 pm

    Аз ще си сложа черен знак на гилдията на коремчето като при Гримджоу! Embarassed
    Абел ди Велзевул
    Абел ди Велзевул
    Магически Картоиграч
    Магически Картоиграч


    Брой мнения : 66
    Join date : 11.04.2011

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 23
    Ранг: Е

    Значението на локацията на знака на гилдията! Empty Re: Значението на локацията на знака на гилдията!

    Писане by Абел ди Велзевул Вто Апр 12, 2011 2:36 pm

    Хмм, интересно тълкование на символиката на различните части на тялото, макар да не съм напълно съгласен с някои неща.
    Знака на героя ми ще се появи на гърба между плешките, въпреки че според тази тема трябва да е на ръката. Причината - рано или късно героя ми ще направи някоя магария, при която ще му е далеч по удобно да бъде идентифициран максимално трудно, а и определено няма да намира принадлежността към гилдия за такава гордост, че да я навира в очите на околните.
    Antagonista
    Antagonista
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1230
    Join date : 25.09.2010

    Герой
    Гилдия:
    Възраст: 999
    Ранг: X

    Значението на локацията на знака на гилдията! Empty Re: Значението на локацията на знака на гилдията!

    Писане by Antagonista Вто Апр 12, 2011 2:40 pm

    Е, естествено то си зависи от герой на герой.... Аз говоря принципно, когато човек ги слага без друга причина.
    Алис Евърглоу
    Алис Евърглоу
    Елементалист
    Елементалист


    Брой мнения : 155
    Join date : 14.02.2011

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 14
    Ранг: Д

    Значението на локацията на знака на гилдията! Empty Re: Значението на локацията на знака на гилдията!

    Писане by Алис Евърглоу Сря Апр 13, 2011 12:28 pm

    При моята героиня пък знака е отзад, на врата поради една основна причина: не иска да се вижда, но макар и да не съм се ръководила по тая тема, значението на мястото в нея също съвпада с амбициите й донякъде. Иска да се изкачи в йерархията и да командори другите с твърда ръка, но за принадлежността не съм съвсем убедена..

    Sponsored content


    Значението на локацията на знака на гилдията! Empty Re: Значението на локацията на знака на гилдията!

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Чет Сеп 19, 2024 1:49 am