Fairy Tail: Birth of Legends

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Горската къщичка

    Кумико Накамура
    Кумико Накамура
    Духовен Призовател
    Духовен Призовател


    Брой мнения : 644
    Join date : 18.02.2011
    Местожителство : Стара Загора

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 15
    Ранг: Д

    Горската къщичка - Page 15 Empty Горската къщичка

    Писане by Кумико Накамура Вто Юни 21, 2011 8:45 am

    First topic message reminder :

    Къщичката не беше от най-малките, но не изглеждаше и като палат. Беше едноетажна с прилично дворче. Мястото бе оградено от тухлена стена, сравнително висока. В двора имаше чешма залепена на оградата в ляво от вратата. Имаше една малка и изглежда стара плевня, до която се намираше барачката за инструменти. Дворът не изглеждаше от най-поддържаните. Имаше няколко дългогодишни широколистни дървета, който пазеха сянка през лятото. За горска къщичка игзлеждаше доста добре. Аурата, която се излъчваше преди да влезнеш в дрора беше някак много тъмна и плашеща, а вътре самата къщичка излъчваше уют.
    Кумико Накамура
    Кумико Накамура
    Духовен Призовател
    Духовен Призовател


    Брой мнения : 644
    Join date : 18.02.2011
    Местожителство : Стара Загора

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 15
    Ранг: Д

    Горската къщичка - Page 15 Empty Re: Горската къщичка

    Писане by Кумико Накамура Сря Юни 29, 2011 7:30 pm

    Целувката му я накара да забрави за всичко друго. Допира на горещата му кожа в нейната я влудяваше от удоволствие. След целувката тя го погледна в очите. Положи ръката си отляво на бузата му и го погали нежно. Искаше да му каже толкова много неща, да сподели с него толкова много, но в този миг думите просто бяха излишни. Тя реши да го дари с целувка. Понякога една целувка можеше да каже много повече от милиони думи. Много й харесваше усещането от допира на устните й с неговите топли и меки устни. За пръв път се чувстваше така прекрасно. Целувките можели и да са хубави...Тя потръпна при спомена, но се опита да го потисне.
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Горската къщичка - Page 15 Empty Re: Горската къщичка

    Писане by Аарон Блак Чет Юни 30, 2011 9:16 am

    Аарон усети трепването и но то не беше от страст или нещо друго. Той беше момче, младо момче което въпреки всичко макар и почти голо заедно с изключително красиво момиче в едно и също легло не беше идиот противно на очакванията. Кларис не беше готова за продължението. Той се усмихна погали я леко по лицето и я целуна нежно още само един път после се превъртя и легна до нея. Вгледан в очите и той продължи да я гали леко по скулите на лицето и.

    - Сложна сте госпожице... - не знаеше какво се върти в състоянието на духа и. По някога му се струва че тя го желае ужасно много друг път е студена като камък... а сега за миг му се стори уплашена. Макар и зеленокос той определено не беше глупав. Тя на беше готова да ме се отдаде а дори и да го направеше към момента щеше да усложни само повече нещата. Той искаше да и помогне обичаше я а в нея беше загнездена някаква болка. Първо трябваше да се справи с нея. - ... нали знаете господарке че може да ми имате доверие за всичко? - попита уверено той. Наистина искаше да сподели мислите и.
    Кумико Накамура
    Кумико Накамура
    Духовен Призовател
    Духовен Призовател


    Брой мнения : 644
    Join date : 18.02.2011
    Местожителство : Стара Загора

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 15
    Ранг: Д

    Горската къщичка - Page 15 Empty Re: Горската къщичка

    Писане by Кумико Накамура Чет Юни 30, 2011 6:07 pm

    Момичето го погледна с тъжен и същевременно раздразнен поглед. Той просто беше спрял посредата. Все пак реши да сподели спомена, който така нагло бе изплувал в съзнанието й.
    - Помниш ли, че ме беше питал защо ме преследват? Ами всичко започна преди 4 години. Същото това русо момче. Ходих до града за да си купя бои. На излизане от книжарницата се блъснах в него. Той реши да ме покани на кафе. Аз не отказах. Бях на 15 по това време. Запознахме се и си говорихме. На прибиране предложи да ме изпрати. Но беше грешка от моя страна да му позволя. Веднага щом навлезнахме в гората, той ми се нахвърли и ме целуна. Открадна ми първата целувка. Опита се да ме опипа. Тогава аз го подредих на място и той избяга. От тогава ме преследва. Дебнеше момента в който ще съм слаба за да ми го върне. – тук момичето млъкна.
    Усети горещите сълзи, който се стичаха по лицето й.
    - От тогава не съм била толкова близка с никой. Ти си първият, който пускам толкова близо до себе си. Не знам защо се получи така. Не ми изглеждаше като лош човек. Просто исках да те прибера и да се грижа за теб. Изглеждаше толкова уморен и унил. Просто почувствах, че за теб бих направила всичко! Обичам те!
    Кларис усети как сърцето й заби по-силно от всякога. Устните й копнееха за целувка...Тялото й гореше. Усещането, което я завладя беше доста приятно и топло, но с лек примес на облекчение. Погледна момчето в очите. Зеленият му поглед беше толкова красив. Усмивка грейна на лицето й. Зачака реакцията на момчето.
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Горската къщичка - Page 15 Empty Re: Горската къщичка

    Писане by Аарон Блак Съб Юли 09, 2011 4:59 pm

    Аарон се отдръпна, застана малко настрани от господарката. Изпитваше не само любов, а и много други типично мъжки чувства. Бяха в разгара на страстта си. Разбрал обаче истината за "преследвачите" на Кларис, не можеше просто така да продължи. Помисли си че щом случая е такъв, то момчето никога нямаше да спре да я тормози. Щеше да я дебне, да я притеснява, да причаква. Дори за винаги да останеше тук, не можеше да я пази денонощно.
    Изпитваше гняв, болка, страдание. Повдигаше му се! Беше се сблъсквал с доста такива хора, но тя... не трябваше съдбата да изсипва още мъка върху момичето.
    Стоейки така срещу момичето, очите му излъчваха бледото си зеленикаво сияние.

    - Хайде да избягаме от тук! Хайде да обиколим света! Нека сами бъдем господари на съдбата си, Кларис! Ела те с мен! Ще бъдем щастливи! - Не знаеше дали не говори някаква лудост в него, може би не беше лудостта а любовта му. Просто беше щастлив,искаше да сподели щастието си с нея.
    Кумико Накамура
    Кумико Накамура
    Духовен Призовател
    Духовен Призовател


    Брой мнения : 644
    Join date : 18.02.2011
    Местожителство : Стара Загора

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 15
    Ранг: Д

    Горската къщичка - Page 15 Empty Re: Горската къщичка

    Писане by Кумико Накамура Съб Юли 09, 2011 5:05 pm

    Момичето го погледна със строг поглед.
    - Няма да напусна тази къща! - каза тя още по строго.
    Незнайно защо в нея се беше надигнала някаква ярост. Кларис побърза да се изправи и да стане от леглото. Щеше да ходи да се преоблича или да направи закуска. Самата тя не беше решила, просто иведнъж почувства необходимост да се махне от стаята.
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Горската къщичка - Page 15 Empty Re: Горската къщичка

    Писане by Аарон Блак Съб Юли 09, 2011 5:27 pm

    Той не разбра какво беше казал. Остана като гръмнат. Дали не се беше случило нещо? Погледна момичето и понечи да каже нещо...

    - Аз... - Той не знаеше как да продължи. - ... защо?

    Може би най-баналния от всички въпрос но просто нямаше как да не го зададе.
    Кумико Накамура
    Кумико Накамура
    Духовен Призовател
    Духовен Призовател


    Брой мнения : 644
    Join date : 18.02.2011
    Местожителство : Стара Загора

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 15
    Ранг: Д

    Горската къщичка - Page 15 Empty Re: Горската къщичка

    Писане by Кумико Накамура Нед Юли 10, 2011 8:55 am

    Момичето спря за момент и се замисли.В следващия момент вече беше с колене на дивана и се наведе към момчето.Целуна го нежно и за кратко.
    - Не съм толкова слаба, колкото си мислиш, че съм!- каза Кларис с познатия строг глас. - През последните дни се случиха много неща. Едно от тях беше ти. - след тези думи тя отново го целуна.
    Но в този момент нямаше и следа от нежната и ранима господарка. Беше си отново същата, както в деня, в който я бе срещнал. Нещо се беше променило.
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Горската къщичка - Page 15 Empty Re: Горската къщичка

    Писане by Аарон Блак Вто Юли 12, 2011 7:48 am

    Не можеше да прецени какво с се случва тук и сега. Всичко беше много объркано, ново и странно за Аарон. Той също имаше чувства към нея, просто искаше да я предпази, искаше да знае че тя е на сигорно място. А тук, тук не бе такова място. Разбираше че това е нейната къща, но въпреки това трябваше да се направи нещо. Тя постоянно му казваше че била силна? Силна в какво? Когато дойдат следващия път и него го няма или дори по лошо той е тук но е болен и не можейки да я защити? Тогава какво ще стане? Не му се мислеше.

    Отвърна на целувката и. Ами сега? Какво ли му предстои...

    - Какво искате от мен госпожице Кларис? - Попита той втренчил поглед изпълнен с очакване в нея.
    Кумико Накамура
    Кумико Накамура
    Духовен Призовател
    Духовен Призовател


    Брой мнения : 644
    Join date : 18.02.2011
    Местожителство : Стара Загора

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 15
    Ранг: Д

    Горската къщичка - Page 15 Empty Re: Горската къщичка

    Писане by Кумико Накамура Вто Юли 12, 2011 8:01 am

    Момичето го гуша. В това положение той можеше да усети топлата й кожа и ускорения й пулс. Все още бяха полуголи. Какво искаше тя? Не отговори на този въпрос. Прокара езичето си по върха на ушенцето му (надявам се схавана каква ми беше идеята).
    - Какво искате за закуска, г-н Блак? - прошепна тя нежно и го захапа лекичко за врата.(не да ми причини каквото и да е болка, а да му е приятно)

    Sponsored content


    Горската къщичка - Page 15 Empty Re: Горската къщичка

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Чет Сеп 19, 2024 2:06 am