Fairy Tail: Birth of Legends

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    Главните улици

    Анабел
    Анабел
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 220
    Join date : 26.09.2010

    Герой
    Гилдия: 1
    Възраст: 20
    Ранг: Е

    Главните улици Empty Главните улици

    Писане by Анабел Нед Фев 06, 2011 12:12 pm

    Това бяха двете големи улици, присичащи градчето.
    По тях всеки ден преминаваше огромен поток от хора и превозни средства. Острани на пътя можеха да се видят най-различни магазинчета за сувенири, дрехи и всяккави неща които човек може да купи. Измежду всички тези магазинчета се наместваха и няколко ресторанта и по-малки гостилници, чиито врати бяха отворени за всеки изморен странстващ пътник.
    Вероятността да видиш някой стар познайник или съсед по тези улици, беше голяма.
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Сря Апр 13, 2011 5:41 am

    Аарон беше уморен много уморен дълго време не беше виждал никакви хора. Беше хванал пътя в деня в който го бяха пуснали от дома и сега кръстосваше прашните друмища. Идея нямаше къде е или какво да прави умираше от глад и жажда. След много ходене стигна това забравено от бога място. Ами сега какво ли да прави?

    ****
    Сериозно това беше много тъпо с темата в интересните местности щото го имаше дори в гайда че може да се почне от там.
    Antagonista
    Antagonista
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1230
    Join date : 25.09.2010

    Герой
    Гилдия:
    Възраст: 999
    Ранг: X

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Antagonista Сря Апр 13, 2011 3:48 pm

    // Е да ама точно от Райската кула ли да почваш? Айде, айде не плачкай.

    Докато си обикаляше, младият мъж забеляза тълпа, която бе наобиколила някой.
    Изглежда нещо се случваше и всички бяха превъзбудени, но за жалост от растоянието на което А'арон бе не можеше да чуе нищо...
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Чет Апр 14, 2011 7:23 am

    Както винаги той не беше заинтересован със спорните забавления на "хората".
    *Апропо възнамерявам строго да съблюдавам и спазвам характера на героя си.*

    Те можеха да си правят каквото искат него не го интересуваше. Сега единствената му цел беше да намери място където да остане за през нощта на спокойствие и самота и да обмисли или по точно да създаде прана си за това какво точно трябва да прави.
    Беше чел в една книга за магьосниците и за техните способности и беше решил в най-скоро време да се тества дали има такива. Надяваше се да има това щеше да го улесни значително беше много по лесно да си магьосник от колкото обикновен човек.
    А`арон реши да направи няколко крачки назад и да се опита да заобиколи или дори отдалечи значително от тълпата мразеше хората а още повече мразеше множествата честно казано не харесваше никак и градовете но се налагаше да премине през този.
    Antagonista
    Antagonista
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1230
    Join date : 25.09.2010

    Герой
    Гилдия:
    Възраст: 999
    Ранг: X

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Antagonista Пет Апр 15, 2011 12:41 pm

    Саднатото емо, продължи по самотният си път в тъмната бездна, която наричаше живот. Докато вървеше забеляза, че на една от съседните сгради пишеше "Таверна". Ето ти, къде можеше да легне за вечерта...
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Съб Апр 16, 2011 8:34 am

    Таванна ли просто поредната кръчма пълна със смрадливи пияници е сега щеше да провери... Блак трябваше да се храни и да преспи някъде може би това беше тук зависеше от това дали ще му хареса вътре. Надяваше се да може да се подслони на почтено и същевременно тихо и спокойно място. Трябваше да разпита хората малко повече за магьосниците може би тук щеше да получи повече информация.
    Antagonista
    Antagonista
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1230
    Join date : 25.09.2010

    Герой
    Гилдия:
    Възраст: 999
    Ранг: X

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Antagonista Съб Апр 16, 2011 9:55 am

    //Почтенно и тихо място пхахахах...

    Щом се приближи до таверната за жалост дочу, някои от нещата, които тълпата викаха.
    - Оу, покажи ни магията си още веднъж! - викаше едно дете.
    - Ах, маговете от Блу Пегасъс са истински красавци. - говореше една жена.
    - Благодарим, че ни оттърва от онзи звяр! - казваха няколко мъже.
    Дали мага тъкмо бе свършил с някоя поръчка за гилдията си? Най-вероятно. Дали бе истински маг? Не се знае.

    А'арон влезе в таверната, която естествено миришеше на бира и хора. Вътре нямаше много хора, собственика, три пияници прекалено пияни за да седят отвън и един мъж с качулка. Мъжа с качулка бе мистериозен...
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Съб Апр 16, 2011 10:51 am

    "Ужасно място..."- Беше единствената мисъл на зеленоокия. Нямаше какво да прави тук беше решил да излезе и да потърси нещо друго. Маговете тук му изглеждаха пълни надувковци и определено не искаше да ги заговаря самия факт че са тук в толкова изостанала и забравена от бога дупка ме говореше че не иска да има нищо общо с тях. Беше тръгнал да излиза от таверната когато погледа му се спря на мъжа с качулката. Хилядите книги който беше прочел изпълнени с приключения и какво ли още не му се стовариха в съзнанието. В тях винаги имаше по един тайнствен непознат в такова място с качулка... Любопитството му и детското желание в него за приказно приключение не се сдържаха и той се върна и насочи към мъжа с намерението ако при него е свободно да седне срещу него на масата но беше решен да не го заговаря пръв.
    Antagonista
    Antagonista
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1230
    Join date : 25.09.2010

    Герой
    Гилдия:
    Възраст: 999
    Ранг: X

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Antagonista Съб Апр 16, 2011 4:05 pm

    Естествено човека седеше сам и пред него имаше една единствена кана с медовина.
    Щом Блак се приближи, той не реагира, а просто продължи да прави нещо с ръцете си.
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Съб Апр 16, 2011 4:12 pm

    Блек мислеше да постои още малко но ако нищо не се случеше щеше да си ходи от това проклето място смърдящо на пиачака.
    Antagonista
    Antagonista
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1230
    Join date : 25.09.2010

    Герой
    Гилдия:
    Възраст: 999
    Ранг: X

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Antagonista Съб Апр 16, 2011 4:29 pm

    // Оф ама ти сядаш при него >.>

    Закачуленият мъж вдигна съвсем малко погледа си за да срещне този на момчето и попита:
    - Какво искаш? - гласът му бе сух и студен, сякаш не човек, а призрак говореше.
    А'арон можеше да усети нещо различно в този човек, нещо подобно на неговите чувства. Тъмнина и асоциалност...
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Съб Апр 16, 2011 5:20 pm

    - Господине... - А`арон се чудеше как да подведе разговора. - Прощавайте нов съм в града чудя се дали може да ми помогнете? Превлекахте ми вниманието не се ... как да го кажа ... вписвате в обстановката и ме заинтригувахте. Имам желание да членувам в някоя магическа гилдия и да уча магия. Търся също и място където да се настаня. Може ли да ми помогнете?
    Antagonista
    Antagonista
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1230
    Join date : 25.09.2010

    Герой
    Гилдия:
    Възраст: 999
    Ранг: X

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Antagonista Съб Апр 16, 2011 5:59 pm

    Качулката го изгледа с едно единствено око и момчето видя, че очите му бяха мрачни и дълбоки.
    - Да ти приличам на тукашен? - попита го човека и отново продължи да си движе ръцете си под масата.
    - Искаш да си маг, а? Какво те кара да мислиш, че бих те научил? - отговори му мъжа и зачака отговор, отмествайки погледа си към чашата. Интересно, но А'арон задаваше доста въпроси за тъжен и асоциален човек.... Защо ли се бе разприказвал толкова?
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Нед Апр 17, 2011 8:26 am

    - Както казах именно вашето ... как да се изразя странно излъчване което не се вписва в тукашната обстановка не подтикна да говоря с вас. - Гласа му беше бавен спокоен методичен а в изказа и мимиките му се четеше голямо уважение към човека с качулката. - Сега след вашата последна реплика мога да заключа че вие наистина сте маг и съм бил прав в преценката. Наистина защо ли някой би искал да ме обучава? Отговора е не знам. Нима много често учителите нямат тайна причина защо да обучат някой чирак и често те не я споделят с него. Все си мисля че е така. Мен не ме интересува кой знае колко тази причина стига да получа достойно обучение. - Естествено тук излъга естествено че го интересуваше но първо трябваше да успее да намери учител.
    Antagonista
    Antagonista
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1230
    Join date : 25.09.2010

    Герой
    Гилдия:
    Възраст: 999
    Ранг: X

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Antagonista Нед Апр 17, 2011 9:37 am

    Човека с качулата се усмихна с една такава доволна, тъмна усмивка, сякаш момчето бе попаднало в капана му.
    - Имаш късмет... скучно ми е. - започна той все още движейки ръцете си, сякаш свиреше на невидимо пиано.
    - Тъмно свърших една поръчка, но имам няколко дни докато се върна в гилдията... - продължи да обяснява той, видимо замислен.
    За момент пръстите му замръзнаха и той продължи след миг.
    - Познай какъв вид магия използвам и ще те науча на нещо интересно. - обяви мистериозният тип и се усмихна още по-широко.
    Явно А'арон трябваше да си поиграе на детектив...
    Лилит Мароон
    Лилит Мароон
    Чирак
    Чирак


    Брой мнения : 18
    Join date : 21.04.2011
    Местожителство : Hell

    Герой
    Гилдия: 1
    Възраст: 0
    Ранг: Е

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Лилит Мароон Съб Апр 23, 2011 10:04 am

    „Уа?”
    - Ъ, да... добре съм, да! Бях тръгнала да ставам арканичен рицар, към академията... ъх... Ти пък кой си? – Лилит бързо оправи физиономията от объркано момиче, към раздразнена жена. Току що изплю толкова много информация на някой непознат, така че бе нормално сега тя да го гледа подозрително и с открито раздразнение.
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Съб Апр 23, 2011 10:10 am

    - Рицър ли момиче ? - Момчето се засмя... - Ам та ти не си ли? Имаш много интересна броня. - Той си поуправи униформата. - Е щом си добре аз ще си ходя. - И той тръгна бавно по улицата
    Лилит Мароон
    Лилит Мароон
    Чирак
    Чирак


    Брой мнения : 18
    Join date : 21.04.2011
    Местожителство : Hell

    Герой
    Гилдия: 1
    Възраст: 0
    Ранг: Е

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Лилит Мароон Съб Апр 23, 2011 10:14 am

    - Ходи си... и сама мога да се оправя! – измрънка тя когато момчето си тръгваше вече. Докосна главата си леко, колкото да види колко е зле раната на главата й. Е... не беше хубаво. Бавно се опита да се изправи и почна да се оглежда. Търсеше си аптека или болница. Щом не видя на близо нещо такова почна да преследва хората да ги пита хората за напътствия.
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Съб Апр 23, 2011 10:48 am

    Макар много от хората да я избягваха най сетне една баба и каза че по надолу по улицата на която се намираше има медицински център.
    - Върви само надолу... но е далеч. - Предопреди я бабата и бързо бързо замина в тълпата.
    Лилит Мароон
    Лилит Мароон
    Чирак
    Чирак


    Брой мнения : 18
    Join date : 21.04.2011
    Местожителство : Hell

    Герой
    Гилдия: 1
    Възраст: 0
    Ранг: Е

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Лилит Мароон Съб Апр 23, 2011 11:09 am

    - Ахъ, мерси. – Лилит бързо пое... надолу, където й посочиха и почна да се оглежда за медицинското заведение, където да й сложат 1-2 шева на главата, да спрат кървенето и да се върне по пътя към Академията.
    А да и когато види ония отново, дето я питаше как е... ще му откъсне главата! Ще му се случат няколко кървави случки, за дето така яко я заряза! Той за обноски да е чувал? Е явно не е!
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Нед Апр 24, 2011 7:24 am

    Почти стигна в далечината се виждаше малка къщичка с огромна опашка от пред а над нея пишеше "Медицински център" Беше в типчния стил за града. Като че боговете се усмихнаха на момичето и то видя че последния човек на опашката беше имено младия полицай който обаче още не я беше видял.
    Опашката вървеше ужасно бавно.
    Лилит Мароон
    Лилит Мароон
    Чирак
    Чирак


    Брой мнения : 18
    Join date : 21.04.2011
    Местожителство : Hell

    Герой
    Гилдия: 1
    Възраст: 0
    Ранг: Е

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Лилит Мароон Нед Апр 24, 2011 7:32 am

    Ето я и гадинката мръсна! Лилит бързо се придвижи зад него, без той да види и започна да го гледа скиптично към него... не беше нищо особено, но колкото и беше се надъхала да го раздроби на парченца, сега нямаше да го направи, защото... е защото има рана на главата. Вместо това каза просто...
    - Голяма опашка, бре! – достатъчно силно, че да разбере мъжа, че говори на него.
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Нед Апр 24, 2011 7:41 am

    - О това ти ли си? - Момчето я погледна беше изключително красиво ясни прави черти а очите му бяха изумително дълбоки. Униформата му на градски страж беше предимно платнена и тук там подплътена с метал. Изглежда беше от по виш чин а не просто накакъв страж. - Мда това е единствения медицински център за работа с граждани другите са или воени или правителствени. - Той понамести куртката си и от долу се разкри разкошен меч с позлатена дръжка и обсипана с рубини... - Добре че е безплатен че нямам много пари... а и този преглед на простата никога не са ми правили дори не знам къде е простата .... а ти момиче как си по добре ли си? - Опашката мина още малко към вратата.
    Лилит Мароон
    Лилит Мароон
    Чирак
    Чирак


    Брой мнения : 18
    Join date : 21.04.2011
    Местожителство : Hell

    Герой
    Гилдия: 1
    Възраст: 0
    Ранг: Е

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Лилит Мароон Нед Апр 24, 2011 7:47 am

    Пристъпвайки напред с няколко крачки...
    - Кървя от главата... но не ме боли много, но е добре д авидя доктор. - и замлъкна за малко. сигурно имаше още много път докъто стигне до проклетата акаде... - А, да знаеш на къде трябва да поема, че да стигна до Академията и да почна обучението си като рицар?
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Нед Апр 24, 2011 7:56 am

    - Като рицар?- Момчето се засмя. - Всъщност аз съм такъв. - Той мръкна и извади огромен кеп документи. - Това че членувам в стражата не ми пречи и да преподавам в академята. - Той се наведе и понечи да целуне момичето по устните.

    Sponsored content


    Главните улици Empty Re: Главните улици

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Чет Сеп 19, 2024 1:29 am