Fairy Tail: Birth of Legends

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    Главните улици

    Анабел
    Анабел
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 220
    Join date : 26.09.2010

    Герой
    Гилдия: 1
    Възраст: 20
    Ранг: Е

    Главните улици - Page 2 Empty Главните улици

    Писане by Анабел Нед Фев 06, 2011 12:12 pm

    First topic message reminder :

    Това бяха двете големи улици, присичащи градчето.
    По тях всеки ден преминаваше огромен поток от хора и превозни средства. Острани на пътя можеха да се видят най-различни магазинчета за сувенири, дрехи и всяккави неща които човек може да купи. Измежду всички тези магазинчета се наместваха и няколко ресторанта и по-малки гостилници, чиито врати бяха отворени за всеки изморен странстващ пътник.
    Вероятността да видиш някой стар познайник или съсед по тези улици, беше голяма.
    Лилит Мароон
    Лилит Мароон
    Чирак
    Чирак


    Брой мнения : 18
    Join date : 21.04.2011
    Местожителство : Hell

    Герой
    Гилдия: 1
    Възраст: 0
    Ранг: Е

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Лилит Мароон Нед Апр 24, 2011 8:04 am

    Една крачка назад и циганската през лицето на стражата.
    - Ахъ..., но не! Предпочитам на арена да почнат уроците! - засмя се червенокоската и след това плъзна една мазна усмивка на лицето й - Та ще бъдеш ли така добър да ме опътиш до Академията или не?
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Нед Апр 24, 2011 8:10 am

    Той се потърка по лицето.
    - Ама ти хич не си лесна. - Той се усмихна. - Мислех си че с чара си ще мога да разбера от къде имаш тези дрехи и защо се правиш че искаш да си рицар при положение че вече май си такава.
    Опашката напредваше малко по бързо вече баха почти на врата. Хората ги гледаха и се чудеха какво става.
    - Хей момиче аз съм Жан а ти ? - Представи се той и зачака отговор.
    Лилит Мароон
    Лилит Мароон
    Чирак
    Чирак


    Брой мнения : 18
    Join date : 21.04.2011
    Местожителство : Hell

    Герой
    Гилдия: 1
    Възраст: 0
    Ранг: Е

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Лилит Мароон Нед Апр 24, 2011 8:16 am

    - Лилит! И какво ми има на облеклото?! - изсъска накрая жената, а после погледна злобно тълпата, че да ги накара да спрат да ги гледат - И не съм още, тепълва трябва да почна да се уча. За сега знам само да мятам по хората тежки предмети и да раздавам шамари. За второто вече знаеш. Даже още си нямам броня и оръжи... а чакай имам... от къде се взеха?
    Интересно наистина от къде се взеха тези неща.
    - Май много силно съм си ударила главата, а?
    После леко наклони глава, да види до къде са стигнали с опашката.
    - Е явно скоро влизаме... най-сетне...
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Нед Апр 24, 2011 8:57 am

    Вътре имаше трима лекари които преглеждаха едновремено и на трите легла. Тъкмо се бяха освободили две лилит седна и една сестра чевръсто взе да промива раната на червенокосата а Жон беше настанен на леглото до нея в мига в който ми казаха че трябва да си свали панталоно той почти превъртя. - Ама моля ви се как така пред всички. Но една сестра явно братовчетка на голямата стъпка яростно му смъкна панталона и той скоро бе по боксерки ... - Добре достатачно за сегааааааа- той започна да вика когато тя започна да му сваля и тях.
    Лилит Мароон
    Лилит Мароон
    Чирак
    Чирак


    Брой мнения : 18
    Join date : 21.04.2011
    Местожителство : Hell

    Герой
    Гилдия: 1
    Възраст: 0
    Ранг: Е

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Лилит Мароон Нед Апр 24, 2011 9:03 am

    - Ти наистина не знаеш какво е, щое е, къде е простатата, а? - засмя се Лилит и си прикри с ръка устата, докато се кикотеше още. Но се опита много да не мърда, за да остави сестрата да си върши работата - Толкова ли те е срам... От размерите ли му? Спокойно, няма да кажа на никого...
    "Да бе да... щом излезна от тук ще почна да крещя с цяло гърло!!!"
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Вто Апр 26, 2011 7:05 am

    Момчето продължи да се дърпа докато брадатото същество не успя да му свали тотално боксерките и то не лъсна голо пред лицето на момичето но всичко си имаше граница когато сестрата му каза:
    - А сега разствори блузки. - той не издържа и аха аха да я удари но бързо просто взе да се облича.
    - Тук всички сте луди!!!- Завика той.
    През това време главата на Лилит беше подходящо обработена и чу от лекаря си готова си момиче.
    Е явно и двамата щяха да излязат от тук заедно.
    Лилит Мароон
    Лилит Мароон
    Чирак
    Чирак


    Брой мнения : 18
    Join date : 21.04.2011
    Местожителство : Hell

    Герой
    Гилдия: 1
    Възраст: 0
    Ранг: Е

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Лилит Мароон Вто Апр 26, 2011 4:55 pm

    Лилит стана от леглото и тръгна напред.
    - Е, аз съм готова, чао! – явно се опитваше да се отърве по-бързо от Жан. Вече твърде много си губеше времето с него. Трябваше да отиде в Академията. Да почне обучението си. Да си направи живота по-смислен!!!

    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Вто Май 03, 2011 10:07 am

    Antagonista написа:Човека с качулата се усмихна с една такава доволна, тъмна усмивка, сякаш момчето бе попаднало в капана му.
    - Имаш късмет... скучно ми е. - започна той все още движейки ръцете си, сякаш свиреше на невидимо пиано.
    - Тъмно свърших една поръчка, но имам няколко дни докато се върна в гилдията... - продължи да обяснява той, видимо замислен.
    За момент пръстите му замръзнаха и той продължи след миг.
    - Познай какъв вид магия използвам и ще те науча на нещо интересно. - обяви мистериозният тип и се усмихна още по-широко.
    Явно А'арон трябваше да си поиграе на детектив...

    - Моля ви господине... може би ще позная но трябва да ми отговорите на 5 въпроса за да е честно ... - Той се подсмихна ... - Все пак аз съм новак а вие Маг ... Съгласен ли сте на това малко състезание?
    Antagonista
    Antagonista
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1230
    Join date : 25.09.2010

    Герой
    Гилдия:
    Възраст: 999
    Ранг: X

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Antagonista Сря Май 04, 2011 9:17 am

    Веждите на мистериозният маг се вдигнаха нагоре:
    - Цели пет? Май не си толкова интересен... - каза разочаровано господина.
    След секунда размисъл той все пак склони, но допълни:
    - Да или не въпроси. - явно нямаше намерение да улеснява нещата за момчето. Тъмна усмивка изгря върху лицето на тъмната личност и очите му светнаха.
    - Питай... - изсъска той...
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Сря Май 04, 2011 7:27 pm

    Аарон знаеше че трябва да си подбере добре въпросите за да може да отгатне. Беше му много важно и щеше да се постарае да вложи възможно най много от умствения си капацитет в мнимото състезание.
    - Добре много ви благодаря за шанса. - Аарон започна да мисли за да се сети за въпрос. - Но моля ви много ви моля учителю преди въпросите кажете ми кой са видовете магия. Наистина знам че може това да ви обижда но аз съм новак и не знам нищо ама нищичко за магията.
    Antagonista
    Antagonista
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1230
    Join date : 25.09.2010

    Герой
    Гилдия:
    Възраст: 999
    Ранг: X

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Antagonista Сря Май 04, 2011 7:46 pm

    - ХуаХуаахахахах! - засмя се мага, доста по-развеселено и тъмно от преди.
    - Ти не знаеш какви видове магия има? И си тръгнал да ставаш магьосник? - явно странника нямаше задръжки в присмиването на хората. Той същност като цяло нямаше особено голямо уважение към хората...
    - На колко си? Двайсет? Осемнайсет? Сигурно на шестнайсет! На твойте години вече бях се издигнал в гилдията. - обяви мъжа с лека горчивина в гласът си, сякаш темата не му бе приятна.
    След кратък размисъл, той явно реши, че все пак може да научи младият глупак на нещо. Виждаше нещо познато в очите му и знаеше, че това бе последният му шанс да направи нещо от себе си.
    - Ъх, има ВСЯКАКВИ видове магия. - започна мъжа... - Има магове, който могат да правят от нищо нещо, други си играят с елементите, а трети контролират света около тях.
    След краткият си монолог той скърсти ръце пред гърдите си и вдигна един пръст.
    - Следващият ти въпрос...
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Чет Май 05, 2011 8:09 am

    Нямаше начин мага не беше от най-сътрудническите. Аарон трябваше да изиграе добре картите си.
    - Хъм... добре следващия ми въпрос е къде мога да намеря вашата гилдя... явно от вас няма да мога да се уча. Учител който намира ученика си за прекалено изостанал не може да научи никой. - Аарон зачака последния отговор който го интересуваше. Ако ли не то той просто щеше да си търси късмета другаде.
    Имаше странното чувство обаче че "мага" няма да приеме добре думите му ако беше твърде горделив или имаше твърде "добро мнение за себе си" за това Аарон стегна дланите си в юмруци след като зададе въпроса си и даде цялата си сила в мускулите на ръцете му в резултат кокалчетата му побеляха.
    Antagonista
    Antagonista
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1230
    Join date : 25.09.2010

    Герой
    Гилдия:
    Възраст: 999
    Ранг: X

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Antagonista Чет Май 05, 2011 11:15 am

    Странният маг избухна в смях още докато момчето говореше.
    - Хуахахахах! - смехът му бе весел и честен, извиращ от стомаха му. Въпреки тъмният си и мрачен характер, мъжа се засмя от сърце.
    - Дори и да намериш гилдията ми не... не вярвам, че някой ще има търпението да те учи. - мъжа си пое дълбоко въздух за да успокой дишането си.
    Отвън тълпата се бяха умълчали, явно мага който правеше шоу навън бе прекъснал представлението си.
    - Това... беше добро. Не са ме разсмивали от много време. - мъжа вдигна два пръстта пред момчето и каза:
    - Още три въпроса ти останаха... - напомни му той.
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Чет Май 05, 2011 7:17 pm

    - Не мисля... по скоро въпросите ми към вас се изчерпаха. - Той реши да бъде честен и откровен.


    - Вие сигурно сте някой добър и може би дори силен маг но първо не мисля че вие ще сте заинтересуван от ученик като мен а аз съм ... "твърде специален" а и мисля че вие сте странен. А второто е вие не си удържахте на думата а това не ми хареса втория ми въпрос вие не отговорихте на него напълно и за това смятам че сте прекалено нечестен за да има смисъл да продължавам опитите си.


    Аарон каза това но не стана да си ходи просто остана да изгледа реакцията на мага. Смяташе да следи дори всяко негово мигване за да го проучи съвсем.
    Antagonista
    Antagonista
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1230
    Join date : 25.09.2010

    Герой
    Гилдия:
    Възраст: 999
    Ранг: X

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Antagonista Чет Май 05, 2011 8:38 pm

    Малката реч на момчето събуди още стаен смях в мага. Мъже се разстресе от смях и когато Аарон се изказа до край странната личност вече бършеше сълзи.
    - Оооо, ти си добър! Много добър!
    Смехът на мъжа привчеле вниманието на гостилничаря, който гледаше двамата сякаш бяха луди.
    В същото време отвън тълпата надихнаха изненадани възгласи...
    Тъмният маг се опита да се спре, но явно Аарон найстина го бе развеселил.
    Известно време мъжа се съсредоточаваше и отново мърдаше ръцете си, въпреки трудностите, който смеха създаваше.
    След малко мага отвън влезна в стаята и Аарон видя, колко величествено изглеждаше мъжа. Бе висок, едър и с красива руса коса. Сини очи се подаваха иззад къдриците му и той с изненада се запъти към масата на Блак и мистериозният му спътник.
    Преди младежа да успее да реагира, той седна на масата до него без да обели и една дума. Той просто гледаше напред в празното.
    - Е, следващият ти въпрос ще е? - попита мъжа напълно игнорирайки речта на момчето, явно искаше да чуе още от младият комик...
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Чет Май 05, 2011 8:45 pm

    - Нямам такъв... - Аарон реши че е крайно време да си ходи и реши да се изправи.
    Antagonista
    Antagonista
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1230
    Join date : 25.09.2010

    Герой
    Гилдия:
    Възраст: 999
    Ранг: X

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Antagonista Чет Май 05, 2011 8:48 pm

    Без да казва нищо мага направи движение с пръстите си и в същият момент русият маг се вдигна от масата и направи място на Аарон да излезе...
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Чет Май 05, 2011 8:50 pm

    - Няма ли да се опитате да ме спрете ... - Аарон беше намисли нещо. - Все пак вече научих толкова много за вас ... какво ще ме спре да отида при стражите? - Аарон блъфираше но беше сигурен че мага който е срещу него е замесен в нещо престъпно.
    Antagonista
    Antagonista
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1230
    Join date : 25.09.2010

    Герой
    Гилдия:
    Възраст: 999
    Ранг: X

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Antagonista Чет Май 05, 2011 9:10 pm

    Странният магьосник едвам не избухна отново в смях, прикривайки устата си с една ръка.
    - Ах, млади хора... Помня някога и аз бях като теб... - явно бе дошъл момента за приказки и Аарон можеше да види прииждащият флашбек.
    - Когато бях колкото теб... дори по-малък, аз бях изключително беден. Нямах дом, нито семейство, но имах едно нещо. Амбиция. Амбицията да стана могъщ магьосник и да притежавам всички луксове на света. - явно това се бе случило преди доста време защото качулатият се бе замечтал, вдигайки глава и шарейки в нищото с очите си.
    - И един ден, лутайки се из една гора срещнах един отшелник, който се оказа стар маг. - мага погледна към Блак и му се подсмихна.
    - Молих го, заплашвах го, блъфирах и дори се опитах да се пазаря с него... - явно историята продължаваше.
    - Накрая той ми предложи следното: да ме научи на всичко, което знае и накрая да го убия или да ми даде пари за да отида в академията.
    Явно това бе края, защото мъжа направи секундна пауза оставяйки момчето да погълне всичко чуто до момента...
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Чет Май 05, 2011 9:11 pm

    - И вие го убихте нали ? - Попита Аарон...
    Antagonista
    Antagonista
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1230
    Join date : 25.09.2010

    Герой
    Гилдия:
    Възраст: 999
    Ранг: X

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Antagonista Чет Май 05, 2011 9:16 pm

    - Ти как мислиш? - попита го мага, поглеждайки го с поглед пълен с тъга и мрак....
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Пон Май 09, 2011 7:17 pm

    - Предполагам че сте го убили. - Аарон мислеше че беше загазил. Какво ли го очакваше сега. Реши обаче да продължи с блъфа си. - Но въпреки всичко мисля че тичам достатъчно бързо че да стигна до стражата и да им подшушна едно две неща за вас. - Аарон се зачуди дали това е правилно но все пак реши да предизвика учителя. Мислеше си че може би ще предизвика достатъчно интерес в учителя заради дързостта си.
    Antagonista
    Antagonista
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1230
    Join date : 25.09.2010

    Герой
    Гилдия:
    Възраст: 999
    Ранг: X

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Antagonista Вто Май 10, 2011 8:49 pm

    Мага видимо се развесели, но не се засмя. По скоро на лицето му се четеше изражение, което казваше "точно както очаквах", но в някакъв задоволителен начин, сякаш мага искаше хората да го виждат като тъмна фигура.
    - Същност отказах да го убия и той ме взе под крилото си. Виждаш ли... не всичко е такова, каквото изглежда.
    Напълно игнорирайки блъфа, отвърна тъмният маг.
    - Как се казваш момче? - попита той...
    Аарон Блак
    Аарон Блак
    Нюб
    Нюб


    Брой мнения : 452
    Join date : 20.03.2011
    Местожителство : България, София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 21
    Ранг: Е

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Аарон Блак Вто Май 10, 2011 8:54 pm

    Аарон замръзна... не знаеше как да реагира при тази ситуация. Изненада се от отговора на мага. Дали пък това не беше вид уловка или може би не? Възможно и да бе някакъв капан или нещо такова но. Чудеше се какво ли да направи сега как ли да реагира. Сигурно това се чеше и по лицето му. Не обичаше да се показва стъписан или дори да показва чувствата си по средство лицева жесто-мимика. Но какво да се прави този път тялото му пое контрола и изписа може би най-тъпото възможно изражение на света. Беше разбрал че се беше държал като пълен идиот и се надяваше цялата тази случка да се забрави бързо. Беше му не удобно от действията му и от думите му.
    Сведе поглед в земята и каза просто :
    - Името ми е А`арон Блак.- След това изправи глава и се вгледа дълбоко в очите на мага.
    Чудеше се дали да се извини и какво ли да прави от тук на татък.
    Antagonista
    Antagonista
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1230
    Join date : 25.09.2010

    Герой
    Гилдия:
    Възраст: 999
    Ранг: X

    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Antagonista Вто Май 10, 2011 9:24 pm

    От своя страна, качулатият маг се усмихна и отвърна:
    - А, аз съм Декант.
    След, което сложи ръка на рамото на момчето и го попита с интерес.
    - Та, все още имаш няколко останали въпроса. - подкани го той. Явно момчето му бе допаднало...

    Sponsored content


    Главните улици - Page 2 Empty Re: Главните улици

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Чет Сеп 19, 2024 1:28 am