Fairy Tail: Birth of Legends

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Сергиите

    Antagonista
    Antagonista
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1230
    Join date : 25.09.2010

    Герой
    Гилдия:
    Възраст: 999
    Ранг: X

    Сергиите - Page 2 Empty Сергиите

    Писане by Antagonista Пет Ное 05, 2010 1:43 pm

    First topic message reminder :

    По богатите улици на Магнолия, имаше множество сергиики, които продаваха абсолютно всичко за което можеше да се сети човек.
    Ако човек търсеше храни, материали и подправки разбира се се насочваше към търговската улица. Дрънкулки и други различни магически предмети можеха да се намерят в другия край на града, където търговци предлагаха своята стока.
    Тук можеха да се намерят всякакви магически предмети от средна и висока стойност.

    //Очаква се попълване на стоката...
    Екирей Йен
    Екирей Йен
    Арканичен Рицар
    Арканичен Рицар


    Брой мнения : 83
    Join date : 10.05.2011
    Местожителство : София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 15
    Ранг: Е

    Сергиите - Page 2 Empty Re: Сергиите

    Писане by Екирей Йен Пон Юни 27, 2011 8:30 am

    Свела поглед за момент, момичето прецени думите на мъжа. Нищо не пречеше по-късно да мине и към центъра на града, нали?
    Кимна и благодари на продавача, след което се обърна към чернокосото момиче. Върху корема си имаше татуировка на гилдия. Значи членуваше?
    - Ти...- започна, въпреки че не беше сигурна дали въпросното червенооко може да я чуе.
    Затова протегна ръка напред и дръпна лекичко кабела на лявата слушалка, сваляйки я. Тя увисна в ръката й, която бе на няколко сантиметра от лицето на непознатото момиче.
    - Ти си от Фейри Тейл, нали?
    Погледът й бе леко безизразен, но не и неуважителен. Не че действията й не бяха нахални...
    Хан Джи-Хи
    Хан Джи-Хи
    Елементалист
    Елементалист


    Брой мнения : 278
    Join date : 24.01.2011

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 15
    Ранг: Е

    Сергиите - Page 2 Empty Re: Сергиите

    Писане by Хан Джи-Хи Пон Юни 27, 2011 12:19 pm

    Хан погледна момичето което свали слушалката и с един леко въпросителен погледи след не повече от секунда тя чу какво я бе питало момичето.Хан не се зачуди какво да каже и без да се бави взе слушалката от ръката на момичето и свали другата си слушалка и каза.
    -Мда от Фери Теил съм защо пита?- червенооката гледаше момичето отново и се чудеше дали не бе и тя маг или просто бе някаква фен гърла на маговете.
    Екирей Йен
    Екирей Йен
    Арканичен Рицар
    Арканичен Рицар


    Брой мнения : 83
    Join date : 10.05.2011
    Местожителство : София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 15
    Ранг: Е

    Сергиите - Page 2 Empty Re: Сергиите

    Писане by Екирей Йен Пон Юни 27, 2011 1:36 pm

    Йен се усмихна, очите й мигом блеснаха.
    - Прекрасно. Ще ме заведеш ли? - въодушевено попита и кимна няколко пъти подканващо.
    Фен гърла? Да, малко наподобяваше. С доловимата искра на моментна истерия в очите, странният маниер.
    С едната ръка все още се бе подпряла в ръба на сергията, потропвайки глухо с ноктите си.
    Хан Джи-Хи
    Хан Джи-Хи
    Елементалист
    Елементалист


    Брой мнения : 278
    Join date : 24.01.2011

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 15
    Ранг: Е

    Сергиите - Page 2 Empty Re: Сергиите

    Писане by Хан Джи-Хи Пон Юни 27, 2011 2:05 pm

    Хан се усмихна за секунда и огледа отново момичето.След като направи това тя каза със лека усмивка на лицето си.
    -Защо да го правя а да не те заведа у нас?-докато момичето изричаше тези думи тя бе сложила бе направила полу крачка напред и сложи дясната си ръка на рамото на дясното рамо на Екирей.
    Екирей Йен
    Екирей Йен
    Арканичен Рицар
    Арканичен Рицар


    Брой мнения : 83
    Join date : 10.05.2011
    Местожителство : София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 15
    Ранг: Е

    Сергиите - Page 2 Empty Re: Сергиите

    Писане by Екирей Йен Пон Юни 27, 2011 2:49 pm

    Леко повдигнала вежда, Йен смири леко усмивката си.
    - Да, де, хубост, но у вас не мога да си получа заверка или членство в гилдията, нали? - въпросът бе, като цяло, реторичен.
    Пое ръката положена върху рамото й в своята и стисна лекичко. Смехът й бе топъл, но кух, подобно на мъркането на котка. Русокоската намигна на момичето и отпусна ръката й.
    - Името ми е Екирей. И бих ти била мноо благодарна, ако можеш да ме насочиш в правилната посока - 'на гилдията', пропусна да добави, а изречението завърши със срязана интонация, подканваше непознатата да даде името си.
    В погледа на Йен се пръснаха отново капки самодоволство.
    Хан Джи-Хи
    Хан Джи-Хи
    Елементалист
    Елементалист


    Брой мнения : 278
    Join date : 24.01.2011

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 15
    Ранг: Е

    Сергиите - Page 2 Empty Re: Сергиите

    Писане by Хан Джи-Хи Пон Юни 27, 2011 5:21 pm

    Хан застана сериозно и отдръпна ръката си назад и огледа момичето отново но този път със един студен поглед.Явно всичко днес вървеше с краката нагоре си каза на ум момичето. Първо кретенска мисия а сега и това, момичето пред нея твърдеше че ще става маг и иска да се присъедини към Фери Тел също като нея вчера. Хан се зачуди какво да каже и каза със сериозно изражение на лицето.
    -За да те заведа там ще трябва да ми докажеш че наистина си годна за да станеш член на тази гилдия и ще трябва да покажеш на какво си способна.- докато Хан изричаше последните думи тя се усмихна широко и сложи двете си ръце зад главата си и измърмори.
    -Обещавам че няма да използвам сто процента от силите си и ще ти дам шанс да ми покажеш а какво си способна.-Хан звучеше доста самоуверено което доста си личеше от усмивката кяото бе извадила.
    Екирей Йен
    Екирей Йен
    Арканичен Рицар
    Арканичен Рицар


    Брой мнения : 83
    Join date : 10.05.2011
    Местожителство : София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 15
    Ранг: Е

    Сергиите - Page 2 Empty Re: Сергиите

    Писане by Екирей Йен Пон Юни 27, 2011 8:02 pm

    Усмивката на русокоската не угасна. Дори не помръкна. Протегна отново напред ръка и понечи едва-едва да докосне дясната буза на чернокоската.
    - Не разбрах името ти, о настървена тигрице - думите й бяха придружени от същия кух, мек смях.
    Облиза устни смекчи малко погледа си.
    - Искаш да се бием? Трябва да призная, все още не съм кой знае какво. Но...
    Екирей изплези език и намигна на момичето от Фейри Тейл. То си беше ясно, че нещата нямаше да минат по мед и масло.
    Хан Джи-Хи
    Хан Джи-Хи
    Елементалист
    Елементалист


    Брой мнения : 278
    Join date : 24.01.2011

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 15
    Ранг: Е

    Сергиите - Page 2 Empty Re: Сергиите

    Писане by Хан Джи-Хи Пон Юни 27, 2011 8:39 pm

    -Оуу да.-каза Хан като се засмя и се почеса по главата леко неудобно и подаде ръка напред с думите.
    -Хан Джи-Хи приятно ми е Екирей чан.-момичето замълча за секунда и продължи.-Самата аз съм нова в гилдията и сформирам отбор.Като гледам да видя нивото на всички нови членове на гилдията за да мога да подбера колкото се може по добри шемети.-след тези думи Хан се направи някаква страна физиономия и попита дали ще тръгват към гилдията за да се бият пред всички и другите да видят на какво е способна Екирей.
    Екирей Йен
    Екирей Йен
    Арканичен Рицар
    Арканичен Рицар


    Брой мнения : 83
    Join date : 10.05.2011
    Местожителство : София

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 15
    Ранг: Е

    Сергиите - Page 2 Empty Re: Сергиите

    Писане by Екирей Йен Вто Юни 28, 2011 7:40 am

    "Да се бием?", замисли се Йен, "Тя какво ли е? Напомня ми на Анимагус...", погледът й унесено попадна върху ципа на горната дреха на Джи-Хи, "като се замисля..."
    Йен помоли момичето да посочи пътя, бе тогова да тръгва. Беше малко развълнувана. Добре, де, беше много развълнувана.
    - Приятно ми е да се запознаем, Джи-Хи-кун - тихо промълви русокоската. - Мисля, че си беше чист късмет да те срещна тук - рече доволно и с жест подкани новата си аленоока приятелка а води пътя.
    Antagonista
    Antagonista
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1230
    Join date : 25.09.2010

    Герой
    Гилдия:
    Възраст: 999
    Ранг: X

    Сергиите - Page 2 Empty Re: Сергиите

    Писане by Antagonista Вто Юни 28, 2011 10:07 am

    //Рамото на рамото xD Колко рамена има? :Д

    Двете момичета се понесоха към гилдията, освен ако Хан Джи нямаше някакво друго намерение.

    //пиши си:
    + АйПод
    - 60 бижу;
    Хан Джи-Хи
    Хан Джи-Хи
    Елементалист
    Елементалист


    Брой мнения : 278
    Join date : 24.01.2011

    Герой
    Гилдия: 2
    Възраст: 15
    Ранг: Е

    Сергиите - Page 2 Empty Re: Сергиите

    Писане by Хан Джи-Хи Вто Юни 28, 2011 6:30 pm

    Хан не се забави и тръгна със Екирей.Двете момичета вървяха и Хан се чудеше какво да каже на момичето.След няколко крачки бе решила да каже на момичето до нея как да намери гилдията по най лесни начин.След още няколко крачки в който тя обмисляше как да го обясни тя каза със весел глас като погледна Екирей.
    -Гилдията се намира много лесно дори се учудвам как се озова на пазарът.- Хан изпука вратата си като го завъртя леко и продължи. – От главната улица от която влезна във градът продължаваш само по нея и няма как да прескочиш гилдията.Тя е точно по пътят ти.
    След тези думи тя започна да обяснява какво знае за градът какво къде се намира и в прочие и така лека полека те стигнаха гилдията.

    /Камена ми каза да пиша директно как пристигаме в гилдията не е проблем нали Сашо?

    Antagonista
    Antagonista
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1230
    Join date : 25.09.2010

    Герой
    Гилдия:
    Възраст: 999
    Ранг: X

    Сергиите - Page 2 Empty Re: Сергиите

    Писане by Antagonista Сря Юни 29, 2011 7:15 am

    Двете кифли стигнаха гилдията.

    //не

    Sponsored content


    Сергиите - Page 2 Empty Re: Сергиите

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Чет Сеп 19, 2024 1:58 am